Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

У  Київському національному торговельно-економічному університеті 22 квітня 2021 року в онлайн режимі з використанням сервісу для відеозв’язку «ZOOM» відбувся  ІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології» серед студентів закладів вищої освіти.

У заході взяли участь 27 студентів, які у фіналі презентували власні наукові розробки. Конкурсна комісія забезпечила рецензування 19 студентських наукових робіт, що надішли з 9 закладів вищої освіти: Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Одеської національної академії харчових технологій, Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), Харківського державного університету харчування та торгівлі, Національного університету харчових технологій.

З вітальним словом до фіналістів конкурсу звернулася перший проректор з  науково-педагогічної роботи  Притульська Н.В.,  яка наголосила на значущості інтеграції науки, освіти і бізнесу, привітала молодих науковців, побажала натхнення в наукових дослідженнях і ефективності в реалізації наукових здобутків, підтримала студентів у їх прагненні до творчого пошуку.

До складу журі конкурсу увійшли: проректор з наукової роботи, професор Мельниченко С.В.; декан ФРГТБ професор Ведмідь Н.І.; завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства, професор Федорова Д.В.; професор Гніцевич В.А.; професор Кравченко М.Ф.; голова Спілки «Асоціація крафтових дистиляторів України». Лавренова К.Ю.

Спонсор конкурсу наукових робіт - французька компанії «Robot Coupe», яку в Україні представляє  Науменко М.В.

Учасники конкурсу презентували свої наукові здобутки. Роботи, представлені доповідачами, мали високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конкурсу. Особливо цікавими були роботи про технологію аєрованих мусів біопротекторної дії з використанням рибної сировини; ягідні десерти з фізалісу та банану; емульсійні соуси для спеціального дієтичного споживання з використанням аквафаби.

Захопили увагу учасників і конкурсної комісії наукові розробки в галузі крафтових технологій «Йогурт «Анчан», сир «Домрос»;  технологія солодких страв з використанням крупи кіноа; інноваційні технології прісного тіста, технологія м’ясних січених виробів геродієтичного призначення; технологія емульсійних соусів з порошком печериці та шиїтаке; технологія десерту «Трайфл» з використанням нетрадиційних видів олій; застосування амаранту багряного в технології виробів із дріжджового тіста тощо.

Науменко М.В., як представник спонсора конкурсу, подарував молодим науковцям Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ мініблендер «Robot Coupe» та побажав подальших успіхів у розробці новітніх крафтових технологій.

Під час проведення заходу відзначено переможців, а усі учасники отримали сертифікати ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології».

ПЕРЕМОЖЦІ

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!

22.04.2021
остання редакція 22.07.2021