logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Представники КНТЕУ взяли участь в онлайн семінарі «Франція та Східне партнерство»

Загальна інформація

Нещодавно представники Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь в онлайн семінарі «Франція та Східне партнерство», в рамках якого  заклади вищої освіти Франції та 5-ти країн-членів Східного партнерства (Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України) обговорювали можливості розвитку співпраці в рамках Програми ЄС  Erasmus +. Захід було організовано Посольством Франції в Україні спільно з Посольствами Франції в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Агенцією Campus France Paris.

Участь Міжуніверситетського агентства франкофонії (AUF), Національних бюро Erasmus та закладів вищої освіти з 6-ти країн протягом 3-х днів є важливим елементом для започаткування та розвитку регіональних проєктів. Учасникам було надано інформацію щодо календаря заявок для участі у проєктах Erasmus + та методологічні матеріали. Організовано 5 тематичних секцій для започаткування співпраці, зокрема у галузі науки, туризму, франкофонії та харчової промисловості.

Від КНТЕУ в он-лайн семінарі взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В.М., директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П., доцент кафедри туризму та рекреації Кравцов С.С. Вони представили результати міжнародної діяльності та інтернаціоналізації КНТЕУ на європейському освітньому ринку, у тому числі в рамках Програми ЄС  Erasmus +.

Кравцов С.С. та Дупляк Т.П. виступили доповідачами на секції «Туризм» та поділилися досвідом підготовки фахівців сфери туризму в КНТЕУ. Також вони взяли активну участь в обговоренні напрямів можливої співпраці нашого університету із закладами вищої освіти Франції щодо програм подвійного дипломування та участі КНТЕУ в проєктах Erasmus +.

05.05.2021
433884
2239
остання редакція 07.05.2021
433884