Місця, які приховують величну красу!

У рамках конкурсу «Міс та Містер Фото КНТЕУ 2021» студенти Київського національного торговельно-економічного університету привертають увагу до культурних цінностей, що формувались тисячоліттями. А саме через популяризацію музеїв та знайомством молоді з ними.

Головна мета – поширення інформацій про можливість відкривати та черпати знання за допомогою музеїв Києва, розвитку просвітницької діяльності серед студентів, залучення суспільства до глобальних проблем світу, урізноманітнення культурного життя та організації студентського дозвілля.

Зйомки відбувалися у таких масштабних локаціях, як: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Національний науково-природничий музей Національної академії наук України, Національний художній музей України.

За результатами голосувань студентів, реєстрація яких проходила через корпоративну пошту КНТЕУ, та результатами вибору членів журі фаворитів у 5 номінаціях, за сумою голосів були обрані переможці:

• Міс Фото КНТЕУ 2021 – Кукса Діана (ФЕМП);
  • Віце-Міс Фото КНТЕУ 2021 – Мовчанюк Анастасія (ФЕМП);
  • Містер Фото КНТЕУ 2021 – Федотов Андрій (ФТМ);
  • Віце-Містер Фото КНТЕУ 2021 – Завина Гліб (ФЕМП);
  • Фото пара КНТЕУ 2021 – Пуздерко Катерина (ФМТП) та Фетодов Андрій (ФТМ).

Вітаємо наших красунь та красенів! Бажаємо завжди залишатись собою та дарувати красу світу.

Організатори конкурсу зазначають, що: «Молодь нашої сучасності часто надає перевагу таким місцям відпочинку як кінотеатр, вечірки, спортивні ігри та інше. Проте, ніколи не можна забувати за місця, в яких закладені цілі епохи. Місця, де кожен може отримати духовний і культурний розвиток».

остання редакція 21.07.2021