Круглий стіл «Роль Конституції України у професійній діяльності»

17 червня 2021 року з нагоди 25 річниці Конституції України за ініціативи випускаючих кафедр факультету фінансів та обліку проведено круглий стіл «Роль Конституції України у професійній діяльності».

Модератором круглого столу виступила Мошковська Олена Анатоліївна, д.е.н., професор кафедри обліку і оподаткування.

Були представлені актуальні та інформативні доповіді:

1. Бенько Микола Миколайович, д.е.н., проф. кафедри обліку і оподаткування «Конституція України і міжнародно-правові акти у праві на освіту».
  2. Король Світлана Яківна, д.е.н., проф. кафедри обліку і оподаткування «Конституції України: там, де починається відповідальність бізнесу і держави».
  3. Козарезенко Людмила Володимирівна, д.е.н., проф. кафедри фінансів «Інституційна складова фінансової політики суспільного розвитку».
  4. Кучер Галина Вікторівна, д.е.н., проф. кафедри фінансів «Удосконалення інституційних засад управління державним боргом».
  5. Белянко Лідія Леонідівна, к.е.н., ст. викл. кафедри банківської справи «Розвиток захисту прав споживачів фінансових послуг».
  6. Бондаренко Костянтин Сергійович, аспірант кафедри фінансового аналізу та аудиту «Проблеми комунікації бухгалтер-аудитор при виконанні digital-аудиту».
  7. Шмигель Альона Володимирівна, аспірантка кафедри банківської справи «Захист конституційних прав сторін в іпотечних відносинах».
  8. Ус Алла Вікторівна, аспірантка кафедри фінансового аналізу та аудиту «Аудит сталого розвитку торговельної мережі».

В обговоренні брали участь викладачі та аспіранти факультету.

Дякуємо учасникам круглого столу за дискусію, цікаві та креативні доповіді!

остання редакція 17.06.2021