Майстер-клас на тему «Інновації - метрики ефективності»

22 вересня 2021 року для студентів факультету фінансів та обліку, 1 курсу освітнього ступня магістр освітніх програм «Фінансове посередництво» (україномовна та англомовна) та «Управління банківським бізнесом» начальник департаменту цифрового бізнесу, член Правління АТ «КБ «Глобус» Володимир Васильович Солодкий, провів майстер-клас на тему «Інновації – метрики ефективності».

Студенти поспілкувалися з професіоналом високої кваліфікації на актуальні теми розвитку фінансових послуг в умовах цифровізації суспільних відносин, а саме: особливості командного управління цифровим фінансовим бізнесом, ефективність цифровізації фінансових послуг та порядок ідентифікації споживачів фінансових послуг через штучний інтелект.

Щиро дякуємо нашим партерам за чудову можливість отримати актуальну і важливу інформацію!

остання редакція 24.09.2021