Формула перемоги: атлет, тренер, вболівальник – одна команда!

В КНТЕУ розпочато Спартакіаду серед збірних команд факультетів здобувачів вищої освіти. Традиційно Спартакіаду відкрили змагання з перетягування канату, які відбувалися окремо серед дівчат та хлопців, по круговій системі, тому збірні кожного факультету мали можливість спробувати свої сили зі всіма командами, що брали участь у змаганнях.

З перших хвилин турніру вирувала завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Було багато захоплюючих і яскравих моментів під час пулів. Атлети перемагали себе та інших, дарували емоції та незабутні миттєвості. Вболівальники не жаліли своїх долонь та голосів, з гордістю сприймали як тимчасові поразки, так і заслужені перемоги. Ця сила єднання була особливою, Вболівальники КНТЕУ – найдружніші та найшаленіші!

У змаганнях серед дівчат призові місця вибороли:

• І місце – ФТМ;
  • ІІ місце – ФРГТБ;
  • ІIІ місце – ФІТ.

У змаганнях серед хлопців призові місця вибороли:

• І місце – ФТМ;
  • ІІ місце – ФМТП;
  • ІIІ місце – ФЕМП.

Творіть, набирайтеся досвіду, вивчайте свої помилки, радійте кожній перемозі і віримо, що всі найважливіші – ще попереду. Запрошуємо усіх бажаючих до збірної команди університету «ATLANTS» - справжньої «кузні» чемпіонів!

Грайте та перемагайте!

Переможні склади команд факультетів:

ФТМ

ФРГТБ