Діджиталізація для розвитку бізнесу: майстер-клас Валерія Дробіни

Сучасні керівники не уявляють можливостей розвитку бізнесу без впровадження цифрових технологій, оскільки за допомогою діджиталізації можна значно підвищити ефективність управління бізнес-процесами в практиці будь-якої організації.

Цей постулат компетентно довів 20 жовтня 2021 року провідний менеджер з цифрового маркетингу «Raiffeiser Bank» Валерій Дробіна на організованому доцентами кафедри менеджменту Вікторією Хмуровою та Мариною Шевчун для студентів 3 курсу 9 та 12 групи ФЕМП майстер-класі на тему «Організація процесу в медіа сфері».

Під час зустрічі Валерій щиро ділився зі студентами особистим досвідом роботи щодо специфіки діджиталізації компанії. Спікер дав багато корисних порад студентам щодо пошуку можливостей та чинників самореалізації у майбутній професійній діяльності.

Дякуємо Валерію за цінні рекомендації студентам для старту професійної кар’єри в бізнесі та створену атмосферу відкритості на занятті. Чекаємо на наступні ефективні комунікації бізнесу з університетом!

остання редакція 27.10.2021