«Оцінка та розвиток персоналу»: майстер-клас сертифікованого асесора та бізнес-тренера Романа Сторчака

Проведення майстер-класів представниками бізнесу щоразу є імпульсом зростання мотивації студентів до навчання.

Саме такий ефект отримав 22 жовтня 2021 року майстер-клас «Оцінка та розвиток персоналу», який провів для студентів освітніх програм «Реклама і зв’язки із громадськістю», «Управління бізнесом» та «Менеджмент персоналу», Роман Сторчак - сертифікований асесор та бізнес-тренер, керівник відділу навчання та розвитку персоналу компанії «IDS Aqua Servise».

Зустріч відбулася у форматі активного та невимушеного спілкування зі студентами та викладачами кафедри – професором Валентиною Жуковською, доцентами Іриною Миколайчук та Ніною Сичовою. Спікер захопив аудиторію проведенням дискусії «Як стати TOP-менеджером?», цікавою та інформативно насиченою презентацією щодо сучасних методів оцінки та навчання персоналу в компанії «IDS Aqua Servise», поділився власним досвідом роботи. Відповідаючи на питання студентів, Роман наголосив на основних soft skills, що повинні виховувати у собі випускники закладу вищої освіти, зупинився на трансформації ролі HR менеджера.

Щиро дякуємо Роману Сторчаку за віднаходження у його напруженому робочому графіку можливості для зустрічі зі студентською аудиторією. Бажаємо нам нових професійних звершень і перспектив подальшої плідної співпраці!

остання редакція 01.11.2021