Воркшоп «Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) у програмі M.E.Doc»

Кафедрою обліку та оподаткування разом із навчальним центром Linkos Group 25 жовтня 2021 р. проведено для студентів 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» workshop на тему «Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) у програмі M.E.Doc».

Представник компанії: Кондратюк Марина, керівник навчального центру Linkos Group.

Під час workshop було проведено тренінг:

• щодо формування податкової звітності за умов використання міжнародних стандартів;
  • подання звітності в електронному вигляді в форматі іХBRL.

Навчальний центр Linkos Group презентував функціональні можливості програми M.E.Doc.

Висловлюємо подяку нашим стейкхолдерам за нові знання та навички!

24.10.2021
остання редакція 27.10.2021