Збірна КНТЕУ з чирлідингу чемпіони Всеукраїнських Студентських Ігор

Спортивним комітетом України було організовано V Всеукраїнські Студентські Ігри, що пройшли в Києві 25 жовтня та зібрали на майданчику більше 200 спортсменів, які мали можливість позмагатися в 5 видах спорту, серед яких - чирлідинг.

Цьогоріч за звання найкращих змагалися представники 15 університетів країни, серед яких Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП), Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ), Національний авіаційний університет (НАУ), Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова та інші.

Збірна КНТЕУ була представлена двома складами «KCT» та «Kolibri». Дівчата вибороли золото в 3 командних номінаціях та 2 дуетах, що дало можливість стати абсолютними переможцями змагань.

Дякуємо старшому викладачу кафедри фізичної культури та спорту КНТЕУ Дембіцькій Олені за професійну майстерність та допомогу в підготовці спортсменок до змагань. Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо ще більше натхнення, сили волі та наснаги для нових результатів!

остання редакція 27.10.2021