Всеукраїнський студентський Фестиваль виставкових технологій «Експо-Зірка»

14 листопада 2013 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента», відбулася церемонія нагородження переможців IV-го Всеукраїнського студентського Фестивалю виставкових технологій «Експо-Зірка».

Основними завданнями фестивалю є виявлення та стимулювання обдарованих студентів, розвиток їх інтелектуального і творчого потенціалу шляхом організації та підтримки дослідницької діяльності.

Студентка Київського національного торговельно-економічного університету факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 6 курсу 3 групи Криворучко Оксана здобула 1-е місце у номінації «Виставковий менеджмент» за наукову роботу «Впровадження Інтернет-технологій у підприємстві виставкової діяльності ПП «Експосервіс», м. Київ», яка виконана під керівництвом доцента кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Дупляк Тетяни Петрівни.

14.11.2013
Vita