Пошук талантів в компанії «Ашан»: майстер-клас HR-директора Тетяни Образцової

Для викладачів кафедри менеджменту організовувати зустрічі студентів із компетентними фахівцями підприємств – стратегічних партнерів КНТЕУ, вже давно стало традицією. Водночас провідні HR-менеджери вітчизняних підприємств із радістю готові зустрічатися зі студентами та ділитися корисною інформацією, особливо після тривалих онлайн-комунікацій.

Під час практичного заняття з «Управління персоналом», що відбулося в SMART-бібліотеці КНТЕУ 26 жовтня 2021 року, студенти 4-го курсу ФЕМП 11-ї групи освітньої програми «Менеджмент персоналу» мали можливість з’ясувати на зустрічі із HR-директором гіпермаркету ТОВ «Ашан Рів Гош» Тетяною Образцовою найбільш важливі питання щодо перспектив свого майбутнього працевлаштування.

Під час зустрічі спікер ознайомила студентів iз історією розвитку, цінностями та організаційною структурою гіпермаркету, особливостями пошуку талантів серед персоналу та вимогами до оцінки компетенцій працівників в процесі їх відбору на посади, із власною історією професійного становлення та перспективами кар’єрного зростання в мережі гіпермаркетів «Ашан». Майбутнім HR-фахівцям найбільш запам’яталися цінні практичні поради пані Тетяни щодо правил поведінки на співбесіді інтерв’юерів та кандидатів на посади, отримані під час проведення доцентом кафедри менеджменту Іриною Миколайчук ділової гри «Тренінг-інтерв’ю з кандидатами на посади».

Щиро дякуємо Тетяні Образцовій за віднайдений час для проведення інформативного майстер-класу для студентів, за цінні поради та відкритість до спілкування! Запрошуємо на наступні зустрічі, зичимо успіхів та здоров’я!

остання редакція 29.10.2021