СК «КНТЕУ-Меркурій» - Чемпіон України з футболу серед студентських команд ЗВО

Команда Київського національного торговельно-економічного університету стала переможцем Чемпіонату України з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти. 2 листопада 2021 року СК «КНТЕУ-Меркурій» зустрівся зі збірною Національного університету фізичного виховання і спорту України, та з приголомшливим рахунком 9:0 здобув перемогу.

Чергове досягнення нашої команди на престижних спортивних змаганнях є одним із підтверджень високого рівня уваги до спорту та фізичного виховання студентства у КНТЕУ.

Вітаємо СК «КНТЕУ-Меркурій» з почесним званням Чемпіона України з футболу серед студентських команд.
Пишаємось нашою збірною!

остання редакція 03.11.2021