Феноменальна майстерність малої ракетки та м’яча!

Спартакіада серед збірних команд факультетів КНТЕУ в самому розпалі. Впродовж двох змагальних днів, а саме 25 та 27 жовтня, майстри малої ракетки та м’яча зійшлися в запеклій боротьбі за кубок з настільного тенісу! Традиційно змагання відбувалися окремо серед дівчат та хлопців, по круговій системі, тому збірні кожного факультету мали можливість спробувати свої сили зі всіма командами, що брали участь у змаганнях.

«Кожну партію ми грали однаково – так, ніби це фінал! Дуже приємно знов відчути ритм змагальної практики. За рік плануємо підтвердити свій статус переможців!» - член збірної команди ФТМ Хандога Марія.

Турнір подарував багато захоплюючих протистоянь та доволі неочікувані результати! Одразу три факультети здобули однакові залікові бали, тому вперше в історії КНТЕУ подіум складався лише з золотих медалістів серед хлопців!

У змаганнях серед дівчат призові місця вибороли:

• І місце – ФТМ;
  • ІІ місце – ФЕМП;
  • ІIІ місце – ФРГТБ.

У змаганнях серед хлопців призові місця вибороли:

• І місце – ФТМ;
  • І місце – ФМТП;
  • І місце – ФЕМП.

«Грайте та перемагайте самих себе, набирайтеся досвіду, вивчайте свої помилки, радійте кожній перемозі і вірю, що всі найважливіші – ще попереду!», - головний суддя змагань, старший викладач кафедри фізичної культури та спорту М’ясоєденков Костянтин Олегович.

остання редакція 05.11.2021