Презентація проєкту «Подільський мостовий перехід» в м. Києві

29 жовтня 2021 року у столичному будинку Архітектора (вул. Б. Грінченка, 7) відбувся щорічний конкурс-огляд «Премія НСАУ 2021» та продовжується виставка кращих архітектурних, дизайнерських та містобудівних проектів.

Завідувач кафедри дизайну та інжинірингу Заварзін Олег Олександрович, кандидат технічних наук, доцент на правах головного архітектора представляє вже практично реалізований проєкт «Подільськго мостового переходу» в м. Києві, що проходить через р. Дніпро і р. Десенка, чим поєднує житлові райони правобережжя і лівобережжя.

Більшість представлених проектів є реалізованими на цей час. Зі всіма важливими та цікавими проєктними розробками українських зодчих можуть ознайомитись всі охочі. Вхід на виставку вільний.

остання редакція 26.11.2021