Практична підготовка студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу у рамках дуальної освіти

Відповідно до підписаного Меморандуму щодо започаткування дуальної форми навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» між Київським національним торговельно-економічним університетом та міжнародним готельним оператором DBI Hotel Management здобувачами початкового (короткого) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти пройдено практичну підготовку у готелі Ramada Encore Kyiv.

У рамках реалізації пілотного проєкту 92 студенти набули професійних практичних навичок та вмінь, які надали змогу забезпечити максимальну ефективність підготовки кадрів відповідно до реальних вимог глобальної сфери гостинності, підвищити рівень конкурентоспроможності випускників університету в умовах глобалізації та скоротити період їх адаптації у професійній діяльності.

За результатами практичної підготовки найкращі студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» були відзначені та нагороджені дипломами від стейкголдера Ramada Encore Kyiv.

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу висловлює вдячність за можливості реалізації дуальної форми освіти ректору КНТЕУ Анатолію Антоновичу Мазаракі та нашим партнерам – директору міжнародного готельного оператора DBI Hotel Management Крістіні Сережечкіній та менеджеру з розвитку та тренінгах персоналу готелю Ramada Encore Kyiv Юлії Мозговій.

остання редакція 06.12.2021