Від КНТЕУ до школи: добра традиція

В рамках співпраці КНТЕУ і Українського коледжу імені В.О. Сухомлинського 2 грудня було проведено «День гостинності» для учнів старших класів.

Модератором події виступила ст. викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Н.Ю. З інформацію про особливості навчання в КНТЕУ та умови вступу виступили доц. Гончарова І.В. та доц. Марчук Н.Б.

До представлення університету та заохочення майбутніх абітурієнтів долучилися активісти Наукового клубу «Start in Science»: Калюжна Анастасія, Фесенко Валентина, Бармін Богдан, Марусенко Анна. Вони поділилися своїми враженнями та перевагами навчання в КНТЕУ.

Учні були раді можливості дізнатися більше про університет та з захопленням слухали розповіді спікерів, активно висловлювали свою думки та демонстрували набуті знання, виявили вмотивованість щодо навчання в КНТЕУ.

Наші навчальні заклади єднає добра традиція співпраці. Дякуємо за плідну співпрацю адміністрації та вчителям Українського колежу імені В.О. Сухомлинського, заступнику директора Хайруліній Т. Г., вчителю хімії Крумкач А. А. в організації та проведенні заходу.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів долучатися до студентської спільноти КНТЕУ!

остання редакція 06.12.2021