Оголошеннявсі

Подяка Хорту І. В. від організаторів конкурсу «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»

Від організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України надійшла подяка доценту кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу факультету міжнародної торгівлі та права, доценту, к.ю.н. Хорту Ігорю Володимировичу за активне залучення студентів КНТЕУ до участі у всеукраїнському конкурсі та висококваліфіковане наукове керівництво.

остання редакція 06.12.2021