Студенти КНТЕУ на фізкультурно-оздоровчому заході «Be active»

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету разом з викладачами кафедри фізичної культури та спорту Дембіцькою О.О. та Гайдай С.І. відвідали фізкультурно-оздоровчий захід «Be active з Junior Z».

Захід відбувся 4- 5 грудня за підтримки Департаменту молоді та спорту міста Києва, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, громадської організації  UkraineActive.

Магістри ОП «Спортивний менеджмент і рекреація» та бакалаври ОП «Спортивний менеджмент» взяли участь у фітнес-марафоні від провідних інструкторів України, відвідали воркшоп та лекції на яких дізналися про сучасні види фітнесу, основи нутріціології, про особливості тренування щоб не травмуватися, створення особистого бренду в спорті та як організувати роботу спортивного клубу.

В рамках заходу пройшов Фестиваль з танцювальних видів спорту, де збірна КНТЕУ «KCT» та «Kolibri» гідно представили університет. Спортсменки виступили з новими програмами, які підготували до Кубку України.

Дякуємо організаторам за можливість отримати актуальну інформацію в сфері фізичної культури!

05.12.2021
остання редакція 07.12.2021