Оголошеннявсі

Виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання освітньої програми «Управління банківським бізнесом»

На базі Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та за участі представників провідних банків України, серед яких Альфа-Банк, МТБ Банк, Приватбанк, Таскомбанк, Райффайзен Банк Аваль, А-Банк та Європромбанк та інші, 06.12.2021 року у ZOOMі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів ФФО денної форми навчання освітньої програми «Управління банківським бізнесом».

Всі випускні кваліфікаційні роботи отримали схвальні відгуки від Голови екзаменаційної комісії – Лупіна О.Б., Директора Департаменту відкритих ринків Національного банку України, членів комісії та представників банків. Було відзначено високий рівень наукової підготовки студентів, практичну спрямованість та актуальність досліджень.

Дякуємо нашому стейкголдеру, Незалежній асоціації банків України, за можливість продемонструвати наукові здобутки випускників університету!

Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників з успішним захистом та бажаємо подальших наукових звершень!

остання редакція 07.12.2021