Ефективне управління персоналом Олексія Ящука: досвід компанії «ХАСКІ»

Проведення відкритих занять представниками бізнесу завжди є імпульсом підвищення мотивації студентів до навчання. Тим більше, коли пропонується проходження виробничої практики або стажування з перспективою працевлаштування.

Подібний ефект мала відкрита лекція Олексія Ящука, виконавчого директора компанії «Хаскі», на тему: «Ефективне управління персоналом», яку на запрошення кафедри менеджменту, він провів для студентів освітніх програм «Менеджмент персоналу» та «Публічне управління та адміністрування» 25 листопада 2021 року в межах вивчення навчальної дисципліни «Управління персоналом» (викладач – доц. Ірина Миколайчук).

Під час змістовної презентації спікер щиро поділився із присутніми студентами практичними навичками рекрутингу в аутсорсинговій компанії з підбору персоналу, секретами побудови плану адаптації персоналу, особливостями індивідуального підходу до стимулювання та ефективного використання персоналу. Студенти отримали нові цікаві знання та корисні контакти для подальшого спілкування.

Висловлюємо вдячність Олексію Ящуку та Таїс Алєйніковій за плідну зустріч, щиро бажаємо їм здоров’я та успіхів, а також сподіваємося на наступні зустрічі!

остання редакція 07.12.2021