Зустріч з Олексієм Євченком

За ініціативи кафедри готельно-рестораного бізнесу з 01 листопада 2021 р. стартував експеримент щодо залучення до консультування випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Готельний і ресторанний девелопмент» стейкголдера - керуючого партнера девелоперської компанії «Art Build Hotel Group» Олексія Євченка, співвласника готельних проектів Best Western Plus Market Square у Львові та Casa Santa Sofia Hotel в Римі, активного громадського діяча у сфері розвитку туризму в Україні, легалізації ігорного бізнесу, віце-президента Української Асоціації Ігрової Індустрії.

Для визначення основних напрямів співпраці наукових керівників, здобувачів та стейкголдера 07 грудня 2021 р. була проведена он-лайн зустріч, на якій обговорені особливості продукування нових ідей та успішних стартапів у сфері готельного та ресторанного девелопменту та зазначено, що випускні кваліфікаційні проєкти, які виконуються на замовлення девелоперської компанії «Art Build Hotel Group» будуть рекомендовані до реалізації у практичних умовах. Також Олексій Євченко розповів студентам про діяльність девелоперської компанії «Art Build Hotel Group», яка майже 15 років на ринку готельного консалтингу та девелопменту, тенденції розвитку сфери гостинності та тренди майбутнього.

Завдяки спільній співпраці КНТЕУ та стейкголдерів забезпечується практикоорієнтованість освітніх програм, відбувається формування soft skills, що є основою високого рівня конкурентоспроможності випускників КНТЕУ на ринку праці.

остання редакція 07.12.2021