Перемога у конкурсі з міжнародного права!

Студентка 4 курсу Київського національного торговельно-економічного університету Олександра Пурденко стала переможцем конкурсу на кращу наукову роботу зі спеціальності «Міжнародне право», ініційованого та проведеного БО Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна» спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Дослідження на тему: «Чи порушує права людини обов'язкова вакцинація в період Covid-19» здійснене під науковим керівництвом доктора філософії, старшого викладача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Кортукової Тамари Олександрівни, було високо оцінене комісією у складі: Шпакович О.М. та членів: Гайдуцького П.І., Микієвича М.М., Андрейченко С.С, Гнатовського М.М., Камінської Н.В., Трагнюка Л.Я., Кориневича А.О., Савчука К.О.

Призерам були вручені грошові стипендії, подяки та подарунки.

Серед робіт, які розглядала комісія були представлені наукові роботи київської, харківської, одеської та львівської школи міжнародного права з наступних тематик: Covid-19 та міжнародне право: нові виклики сучасності; еволюція розуміння суверенітету в міжнародному праві; міжнародно-правові шляхи притягнення до відповідальності держави-агресора; забезпечення територіальної цілісності та інформаційної безпеки держави.

Тож вітаємо студентку із високими досягненнями і бажаємо подальших успіхів та перемог!

остання редакція 09.12.2021