Зустріч зі стендап-коміком Андрієм Бережко

Наші творчі та талановиті здобувачі вищої освіти завжди в пошуку нових можливостей розвитку та самореалізації.

У майбутніх планах Ради студентського самоврядування відновити лігу КВН КНТЕУ та впровадити новий для університету формат конкурсу - Stand Up.

Для отримання цінного досвіду та мотивації 2 грудня у стінах університету відбулася творча онлайн-зустріч зі стендап-коміком, учасником багатьох телевізійних проектів - Андрієм Бережко.

Під час лекції спікер радо розповів про свій творчий шлях і додав: «Це дуже круто, що вирішили зробити Stand Up в університеті, бо в роки мого студентського життя не було такої можливості й доводилося постійно роз’їжджати до інших міст, щоб набути навичок зі стендапу».

У своєму виступі Андрій поділився з присутніми студентами та онлайн-глядачами про важливість постійних виступів на сцені. Це потрібно для того, аби прибрати страх перед виступом, не боятися великої аудиторії та вміти взаємодіяти з нею.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватись зі спікером, поставити запитання, що цікавлять та отримати круті поради для створення нової історії Stand Up у нашому університеті!

остання редакція 09.12.2021