Зустріч студентів КНТЕУ з відомим правознавцем Віктором Шишкіним

За сприяння кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права 20 січня 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти факультету міжнародної торгівлі та права із суддею Конституційного Суду України у відставці, депутатом Верховної Ради України I-III скликань, першим Генеральним прокурором України Шишкіним Віктором Івановичем.

Студенти-правники мали можливість поспілкуватися із відомим діячем на тему конституційної юстиції в Україні. Віктор Іванович поділився широким суддівським та політичним досвідом, розповівши про особливості функціонування Конституційного суду в Україні, цікаві моменти з історичного розвитку цього інституту та загалом про ефективність його діяльності. Окрему увагу лектор приділив змісту положень Конституції України та необхідності їх правильного розуміння.

Щиро дякуємо Віктору Івановичу за візит до Київського національного торговельно-економічного університету та за цікаву зустріч!

остання редакція 25.01.2022