Вебінар «без краваток». Райффайзен Банк & КНТЕУ щодо трансформації банківського бізнесу

За ініціативи кафедри банківської справи 31 січня 2022 року в рамках проходження тренінгу з дисципліни «Навчальний банк» відбувся вебінар «Без краваток» щодо трансформації банківського бізнесу в сучасних умовах від представників АТ «Райффайзен Банк» для студентів ІV курсу факультету фінансів та обліку, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітніх програм «Банківська справа» та «Фінансове посередництво». До вебінару долучились і здобувачі освітнього ступеня магістр та викладачі кафедри банківської справи.

Спікерами вебінару виступили:

• Володимир Зубченко, Data Scientist в Raiffeisen Bank, коуч Raiffeisen Bank International Innovation School, бізнес-тренер, ментор та модератор міжнародних програм стартап-акселераторів, Агент змін Райфу;
  • Олександр Сук, заступник начальника Базового відділення Райффайзен Банку в м. Суми, Агент змін Райфу;
  • Катерина Гвоздьова, менеджер з розвитку бренду роботодавця Райфу.

Під час вебінару студенти довідались про історію банківської групи Райффайзен; новий формат побудови відділень банків; процес організації роботи сучасного банку на прикладі Райфу; процедури здійснення основних операцій банку, в т.ч. з використанням штучного інтелекту; диджиталізацію банківського сектору; перспективи професійної реалізації у банківській сфері та які скіли для цього мають бути прокачані.

Найбільш активні студенти вебінару отримали приємні подарунки від банку.

Кафедра банківської справи щиро вдячна багаторічному партнеру за змістовну і надзвичайно цікаву зустріч!

остання редакція 02.02.2022