Захист ВКР за освітньою програмою «Готельно-ресторанний менеджмент»

29 січня 2022 р. на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу відбувся захист здобувачів ОС «бакалавр» за освітньою програмою «Готельно-ресторанний менеджмент» спеціальності 073 «Менеджмент».

Тематика випускних кваліфікаційних робіт охоплювала напрями аналітичних досліджень систем адміністративного, виробничого, кроскультурного, операційного, інноваційного, івент-менеджменту, професійного розвитку персоналу та інформаційного забезпечення управління. Пропозиції розроблено для готельного комплексу «Братислава», «Дніпро», міжнародних готелів «Inter Continental», «Holiday Inn», ресторанів «Маяк», «Frau Rosa», «De Canter» та ін.

Екзаменаційна комісія, яку очолювала Т. В. Семикопова, директор мережі ТОВ «Сітізен-кафе», «Cityzen café», керівник проєкту «Coffeе lover», констатувала, що здобувачі продемонстрували високий рівень здобутих фахових компетентностей, креативного мислення, уміння аналізувати підприємницьке середовище, володіти сучасними інформаційними технологіями, дискутувати та аргументовано доводити власну позицію.

Щиро вітаємо випускників з вагомим досягненням! Бажаємо професійних звершень та успішного кар’єрного зростання!

остання редакція 02.02.2022