Відкрита лекція директора з продажів та маркетингу ТОВ «Бест лізинг»

На кафедрі банківської справи у межах дисципліни «Навчальний банк» блоку «Лізингові операції» 4 лютого 2022 року для студентів ІV курсу факультету фінансів та обліку, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Фінансове посередництво» було проведено відкриту лекцію директора з продажів та маркетингу ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» Нечаєва Володимира Євгенійовича, присвячену практичним аспектам діяльності лізингових компаній. Під час зустрічі було обговорено механізм надання фінансової послуги лізингу, розкрито особливості оподаткування лізингових операцій та формування попиту на вітчизняному лізинговому ринку. Варто відзначити високий рівень зацікавленості студентів у питаннях укладання лізингових угод та розвитку лізингу як альтернативи банківському кредитуванню в Україні.

Студенти і викладачі кафедри банківської справи висловлюють щиру подяку Володимиру Євгенійовичу та висловлюють побажання щодо подальшої співпраці!

остання редакція 07.02.2022