Міжнародна аудиторська компанія KPMG в ДТЕУ

За ініціативи факультету фінансів та обліку Державного торговельно-економічного університету 10 лютого 2022 р. міжнародною аудиторською компанією KPMG було проведено майстер-клас.

Андрієнко Олександр, фахівець з оцінки бізнесу, розповів про можливості працевлаштування у компанії великої четвірки здобувачу вищої освіти без досвіду роботи; про те, хто такий консультант з оцінки бізнесу.

Здобувачі вищої освіти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» активно взяли участь в обговоренні та домовились про подальшу співпрацю!

Крім того, Олександр запросив здобувачів вищої освіти на зустрічі, де він зможе відповісти на запитання, що стосуються даної теми, та розглядатимуться різноманітні кейси.

Реєструйся за посиланням, приходь на зустрічі та обирай свою професію разом з KPMG в Україні.

Посилання на реєстрацію: https://surveymonkey.com/r/8LLLHRJ

1987