Відкрита лекція директора Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції страхової компанії «ARX» Дмитра Шуляка

14 лютого 2022 року в рамках дисципліни «Фінансові послуги» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Фінансове посередництво» відбулася відкрита лекція директора Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції страхової компанії «ARX» Дмитра Шуляка на тему «Страхові послуги в системі динамічного розвитку фінансового ринку». На лекції висвітлені актуальні питання сучасного стану та переспектив функціонування вітчизняного страхового ринку, а також ключових тенденцій розвитку страхових послуг. Цікаві практичні приклади, чудовий настрій та блискуча взаємодія зі студентами заполонили всі дві години лекційного часу.

Дуже вдячні Дмитру за цікаву лекцію, сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому!

остання редакція 15.02.2022