А. А. Мазаракі включено до складу комісії з атестації у сфері аудиторської діяльності

Наказом Міністерства фінансів України №60 «Про внесення змін до складу комісії з атестації» від 10.02.2022 в. о. ректора Державного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі включено до складу комісії з атестації (відповідно до частини восьмої статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»).

Бажаємо Анатолію Антоновичу натхнення та плідної роботи у сфері розвитку аудиторської діяльності в Україні!

остання редакція 15.02.2022