Практична підготовка здобувачів вищої освіти на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу в умовах дистанційного навчання

Відповідно до графіка навчального процесу та договору про співпрацю щодо проходження практичної підготовки за освітніми програмами «Готельно-ресторанна справа» та «Готельно-ресторанний менеджмент» між Державним торговельно-економічним університетом та міжнародним готельним оператором DBI Hotel Management у готелі Ramada Encore Kyiv в онлайн режимі розпочато практичну підготовку здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У рамках програми практичної підготовки у дистанційному форматі менеджер з розвитку та тренінгів персоналу готелю Ramada Encore Kyiv Юлія Мозгова ознайомила студентів з основами стандартизації сервісної системи готелю, функціональними обов’язками адміністративно-управлінського персоналу і фахівців в різних лінійних та функціональних підрозділах, сучасними системами хмарного та локального управління готелем.

Нові форми взаємодії в умовах дистанційного навчання забезпечують можливість досягнення програмних результатів навчання за освітніми програмами, що є основою підготовки висококваліфікованих кадрів для сфери гостинності.

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу і кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлюють вдячність нашим партнерам за можливості реалізації практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

остання редакція 16.02.2022