Фінансисти зустрілись із представниками Пенсійного фонду України

17 лютого 2022 року відбулась зустріч студентів 3 курсу освітніх програм «Публічні фінанси», «Управління державними фінансовими ресурсами», «Податкова справа» факультету фінансів та обліку із провідними фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві. Тему для зустрічі обрали актуальну та цікаву «Діджиталізація Пенсійного фонду». Про роль, функції та напрями роботи Пенсійного фонду та Головного управління у м. Києві, зокрема про електронні сервіси, нове програмне забезпечення та реєстри застрахованих осіб, про можливості додатку «Дія» при визначенні пенсійних нарахувань, розповідали:

• Наталія Петрівна Кувшинова, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів,
  • Євгенія Василівна Попова, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення,
  • Юлія Вадимівна Борачук, начальник відділу методології та контролю за використанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів.

Студентів ДТЕУ запросили як на практику, так і долучитися до державної служби в органах Пенсійного фонду.

Дякуємо Пенсійному фонду України за багаторічну і плідну співпрацю, очікуємо на наступні зустрічі!

2064
остання редакція 17.02.2022