Відкрита лекція провідного практика в царині аудиту та інформаційних технологій Ткаченка Дмитра Олеговича (CaseWare Ukraine)

17 лютого 2022 року за участю викладачів кафедри фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Фінансовий контроль та аудит», «Фінансова аналітика», «Діджитал аудит та аналіз» було проведено відкриту лекцію на тему «Діджитал тренди – 2022» Ткаченком Дмитром Олеговичем, директором ТОВ «КВ АЙТІ СОЛЮШН», який є офіційним представником CaseWare Ukraine ІТ-рішень канадської компанії Case Ware International.

Під час відкритої лекції було висвітлено світові тренди в аудиті та акцентовано увагу на тому, що у 2025 р. обсяг даних у світі збільшиться на 61% та досягне 175 зеттабайт.

Програмні рішення CaseWare забезпечують універсальні та надійні рішення для бухгалтерів, аудиторів, фінансових директорів; широко використовуються в корпоративному та державному секторі, де часто доводиться працювати з великою кількістю інформації. Програмне забезпечення CaseWare використовується у 130 країнах світу і доступне 16 мовами.

Відкрита лекція запам`ятається студентам харизматичністю та високою компетентністю лектора. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо Дмитру Олеговичу за яскравий захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!

остання редакція 17.02.2022