Спортивне протистояння «Sute volleyball cup-2022»

Новий сезон спортивних протистоянь було відкрито волейбольним турніром «SUTE VOLLEYBALL CUP-2022» серед змішаних команд. На волейбольному полі в манежі №2 зустрілися 7 збірних, які 10-15 лютого доводили свою майстерність ставити блоки та забивати «ейси».

У результаті запеклої боротьби звання найсильнішого та I місце виборола команда ФТМІІ місце посів ФІТІІІ місце у сміливій дуелі факультету фінансів та обліку та 7 гуртожитку, перемога залишилася за ФФО.

«SUTE VOLLEYBALL CUP-2022» - турнір, який об’єднав усіх прихильників волейболу. Кожна команда із захопленням здобувала такі важливі очки для перемоги, від партії до партії отримуючи новий досвід. Напевно головний важіль успіху –  нестримне бажання грати. Учасники вдячні, що, незважаючи на обставини, активне життя в університеті триває!» - відзначив Пастарнак Максим, голова спортивного сектору РСС ДТЕУ.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Грайте та перемагайте!

остання редакція 22.02.2022