22 лютого 2022 р. кафедрою обліку та оподаткування було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь 19 студентів, які здобувають ступінь вищої освіти «магістр» та «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування», спеціалізацією «Облік і оподаткування».

За результатами роботи журі у складі зав. кафедри Фоміної О.В., доцентів Шаповалової А.П., Уманців Г.В., Задніпровського О.Г. визначено переможців І туру олімпіади:

• Мельник Анастасія Миколаївна (ос «бакалавр», 4 курс, гр.6);
  • Коломієць Діана Володимирівна (ос «магістр», гр.2-м);
  • Войченко Богдана Русланівна (ос «магістр», гр.2-м);
    Бондарук Альона Андріївна (ос «бакалавр», 4 курс, гр.6).

Всі учасники олімпіади отримали грамоти від постійних партнерів кафедри фахового видання «Все про бухгалтерський облік».

Дякуємо за участь та бажаємо успіхів нашим студентам-учасникам олімпіади та перемоги у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади!

остання редакція 23.02.2022