Титул «Найсильніший чоловік Європи 2022» прямує до України

Українці по усьому світу демонструють небачений рівень стійкості, самопожертви, відваги та єдності. Код нації, який ми роками зберігали всередині себе наразі є взірцем для кожного, хто підтримує Україну. Український прапор майорить звідусіль, не виключенням є всі великі спортивні арени. Наші атлети, в цей важкий час для країни, з гордістю здобувають перемоги для України!

Українець, випускник нашого університету, викладач кафедри фізичної культури та спорту ДТЕУ Олексій Новіков здобув титул Найсильнішої людини Європи на змаганні стронгменів у Лідсі (Великобританія).

Наш богатир здобув перемогу в двох із п’яти вправ турніру, посівши підсумкове перше місце. Олексій набрав 52 очки, випередивши на 4 очки шотландця Люка Спортсмена, третю сходинку посів представник Грузії Константін Джонашіа.

«Цю перемогу я присвячую Україні. Ми переможемо, ми найсильніші – запам’ятайте це. Ми виграємо і будемо найквітучішою країною на планеті. Ми будемо жити дуже гарно, я вам це обіцяю. Слава Україні!», – зі сльозами на очах сказав переможець змагань.

Неабияк пишаємось здобутками та внесками в український і світовий спорт. Вкотре переконуємось, що саме наполеглива праця, сміливість, стійкість та віра у свої сили є запорукою великої перемоги!

Козацькому роду нема переводу!

02.04.2022
остання редакція 05.04.2022