Майстер-клас з директором з ризиків АТ «Банк інвестицій та заощаджень» Гарбаром Є. С.

У рамках дисципліни «Управління банківськими ризиками» 4 квітня 2022 року для студентів 1-го курсу освітнього ступеню «магістр» спеціалізації «Управління банківським бізнесом» був проведений майстер-клас директором з ризиків АТ «Банк інвестицій та заощаджень» Гарбаром Євгеном Сергійовичем. Майстер-клас був присвячений актуальним питанням визначення ризиків різних портфелів банку.

Гарбар Є.С. підготував практичні завдання, які базувалися на реальних даних відчизняних банків та власному досвіді, здобутому в процесі розвитку системи ризик-менеджменту з часів початку роботи в банківській системі України. Студенти були активно залучені до обговорення актуальних питань щодо визначення різиків різних портфелів банку, в тому числі з урахування тенденцій викликаних вйськовим станом в Україні.

Висловлюємо щиру вдячність Євгену Сергійовичу за проведений майстер-клас та маємо надію продовжити тісну співпрацю з фахівцями АТ «Банк інвестицій та заощаджень» в майбутньому!

остання редакція 06.04.2022