Онлайн вебінар «Особливості оподаткування в умовах воєнного стану»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування  Державного торговельно- економічного університету 12 квітня 2022 р. було організовано онлайн вебінар «Особливості оподаткування в умовах воєнного стану».

Основні питання розглянуті на вебінарі :

• новації прийнятого Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період воєнного стану»;
  • особливості механізму ведення обліку та оподаткування в період запровадження воєнного стану.
  • перехід на спрощену систему оподаткування: переваги та недоліки
  • звільнення від сплати окремих податків та зборів та інші.

Спікером заходу виступила Олена Макеєва - сертифікований аудитор, податковий консультант, голова Ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери», Geneva Group International, Віце-президент Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», заступник Міністра фінансів України (2015-2016 р.р.).

Участь в обговоренні брали студенти спеціальності «Облік та оподаткування», аспіранти, викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Дякуємо Олені Макеєвій за цікаву доповідь, за те, що поділилася своїм практичним досвідом та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!

2083
остання редакція 17.05.2022