Майстер-клас з 3D моделювання в САПР Solid Works

За ініціативи кафедри дизайну та інжинірингу 7 квітня у середовищі Microsoft Teams відбувся майстер-клас з роботи в системі автоматизаваного проєктування Solid Works для студентів ДТЕУ спеціальностей «Крафтові технології», «Ресторанний бізнес», «Готельно-ресторанна справа» та «Комп’ютерні науки».

Майстер-клас проводила викладач Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie і випускник ДТЕУ Olena Stryhunivska.

Майстер-клас складався з трьох частин, і кожен студент мав можливість обрати ту інформацію, яка для нього буде  корисною. В першій частині основну увагу приділено проєктуванню готелів, ресторанів, об’єктів ритейлу, спортивних будівель, що стане в нагоді при відновленні України після перемоги. У другій частині розглянуто особливості інсталяції  Solid Works, а також  обговорено типи і вартість ліцензій САПР Solid Works та можливості отримання навчальної ліцензії для студентів з України. У третій частині зосереджено увагу на основних принципах проєктування й інструменти Solid Works та створено 3D моделі декількох деталей.

Із записом майстер-класу можна ознайомитися за посиланням.

остання редакція 14.04.2022