Студентська наукова конференція «Iнформацiйнi технологiї та кібербезпека в умовах воєнного часу»

У непростих для нашої країни умовах, під час війни, студенти Державного торговельно-економічного університету продовжують здійснювати наукові дослідження. У режимі online 6 квітня 2022 року факультетом інформаційних технологій ДТЕУ було проведено щорічну студентську наукову конференцію «Iнформацiйнi технологiї та кібербезпека в умовах воєнного часу».

У конференції брали участь понад 250 учасників, презентовано 121 доповідь у роботі 14 секцій, серед яких були здобувачі всіх факультетів.

У доповідях учасників висвітлено проблеми та специфіку застосування сучасних інформаційних технологій у процесах оптимізації управлінських рішень, математичні моделі оцінки і прогнозу соціально-економічних процесів в умовах надзвичайного стану, розробку програмного забезпечення та БД, хмарні технології, прикладні аспекти інформаційних технологій, проєктування, розробки та впровадження інформаційних систем, розробки, програмування та тестування програмного забезпечення, а також актуальні питання кібербезпеки, оптимізації і управління ризиками у фінансах та інвестиціях, моделювання та прогнозування економічних процесів, моделювання систем і процесів цифрової економіки, статистичні методи і технології аналізу даних.

Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

За результатами роботи конференції сформовано програму.

Вітаємо учасників конференції і щиро бажаємо творчих успіхів!

остання редакція 20.04.2022