Журналісти та рекламісти на «Андріївському узвозі»

Журналісти та рекламісти Державного торговельно-економічного університету за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АНДРІЇВСЬКОГО УЗВОЗУ.

17 вересня відбулось п’яте святкування Дня народження Андріївського узвозу, фестивалю вуличного мистецтва, арт-простору та однієї з найважливіших історичних вулиць столиці України.

Свято організовано громадською організацією "Андріївський узвіз", яка з перших днів війни здійснює волонтерську діяльність та постійно організовує благодійну діяльність, до якої може долучитись кожний.

Головний організатор заходу Тетяна Митрофанова відмітила, що це не лише День народження улюбленої вулиці киян, це культурна боротьба українського мистецтва, творчості та креативності проти намагань ворога знищити в нас позитивний настрій та віру в перемогу.

Під час фестивалю діяло декілька зон: благодійний забіг "За двома зайцями", екскурсія "Пам’ятки Андріївського узвозу", музична екскурсія академічної чоловічої капели імені Ревуцького, виступ студії естрадно-духової музики "Сувенір"; майстер-клас по гончарству, аква-грим для дітей, виступ танцювального колективу "Dance Happiness Club", шоу комедійної імпровізації від "Школи Імпровізації Кляцкіних", покази колекцій українських дизайнерів, виступи українських поетів, а також камерного ансамблю "Інтермеццо", сольний музичний виступ актора Арсенія Примака, детективно-ексцентрична вистава Френсіса Вебера "Випадок у готелі дю комерс", мексиканська комедія Еміліо Карбальїдо "Два аромати троянди", комедійні вистави та екскурсії театром, вистава українського художника-баталіста Миколи Данченка «А ми тую славу збережемо»

Студенти мали чудову можливість відчути магію театральної імпровізації в історичному центрі м. Києва,

Майбутні фахівці безпосередньо взяли участь в організації перформансів, долучились до свята та підтримали у такий, складний для всіх, час українських митців, поетів, дизайнерів, акторів

Захід проходив з додержанням усіх санітарних норм та стандартів! Під час повітряної тривоги гості заходу могли пройти  до укриття: Верхня зона Андріївського Узвозу – ресторація "За двома зайцями", Нижня зона Андріївського Узвозу – станція метро "Контрактова площа".

Особлива подяка організаторам заходу, керівнику та найкращим представникам студентства Творчого рекламного об’єднання студентів ДТЕУ: Діані Файвішенко, Катерині Гнатенко, Богдану Кулинко, Катерині Ларіній, Вікторії Алфімовій за фотозйомку на локаціях фестивалю, популяризацію у соціальних мережах події за підтримки ДТЕУ, участь та організацію квест-екскурсійної програма свята.

Посилання на сайт з докладним описом програми свята та самої події: https://www.facebook.com/andriyivsky.uzviz

Чекаємо нових подій та нових вражень!
Приєднуйся і дій!
Згуртований ДТЕУ - разом ми сила!

17.09.2022
остання редакція 19.09.2022