Біг заради перемоги!

Загальноуніверситетський забіг «SUTE RUN» відзначив свій перший ювілей! Вже п’ятий рік поспіль у ДТЕУ здобувачі вищої освіти разом зі співробітниками беруть участь у благодійному забігу. Небайдужі мали змогу приєднатися та усі разом подолати дистанцію в 1 км.

Рада студентського самоврядування ДТЕУ проявляє активну громадянську позицію та невпинно збирає кошти на допомогу нашим захисникам, недаремно гаслом цьогорічного забігу обрали: «Біг заради перемоги»! (долучайтесь до збору коштів для ЗСУ за посиланням)

ДТЕУ є флагманом спортивних досягнень серед ЗВО країни і завжди підтримує здоровий спосіб життя. Осінній, по літньому теплий день, з променями сонця зустрів усіх учасників на головній площі університету. Всього було зареєстровано більше 200 учасників, які ділилися на дві категорії: ті, що бігли на час; та ті хто бігли у своє задоволення. Захід відбувся в рамках проведення Європейського тижня спорту #BE ACTIVE за підтримки Київського відділення Національного олімпійського комітету України!

За результатами забігу SUTE RUN були визначені переможці:

Серед студентів:

• дівчата:

І місце: Чорновол Тетяна (ФЕМП ІІ курс)
ІІ місце: Корсунська Аліна (ФЕМП ІІ курс)
ІІІ місце: Сильман Вікторія (ФРГТБ І курс)

• хлопці:

І місце: Полковников Данило (ФРГТБ І курс)
ІІ місце: Негрій Назар (ФРГТБ ІІІ курс)
ІІІ місце: Негрій Артем (ФМТП ІІІ курс)

Серед співробітників:

• чоловіки:

І місце: Цибровський Артем (викладач кафедри фізичного виховання та спорту)
ІІ місце: Сідєльніков Данило (провідний спеціаліст відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення)
ІІІ місце: Михайловський Віктор (заступник декана з навчально-виховної роботи ФМТП)

• жінки:

І місце: Коренюк Ольга (заступник декана з навчальної роботи ФМТП)
ІІ місце: Харченко Ольга (секретар навчального відділу)
ІІІ місце: Пашкуда Тетяна (заступник декана з навчально-виховної роботи ФЕМП)

Підтримуємо українських захисників разом!

остання редакція 04.10.2022