Вебінар «Національний банк: історія та сьогодення»

З нагоди 31-річниці незалежності України, на запрошення кафедри банківської справи Державного торговельно-економічного університету, 29.09.2022 керівником зі стратегічного планування Департаменту стратегії та розвитку Національного банку України Ольгою КАРДАШЕВСЬКОЮ було проведено вебінар на тему «Національний банк: історія та сьогодення». Вебінар був присвячений обговоренню питань становлення Національного банку України з набуттям Україною незалежності та його трансформації на сучасному етапі. Визначенню принципів, цілей, задач його роботи у контексті функціонування центральних банків різних країн.

Учасниками вебінару стали здобувачі вищої освіти за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування освітніх програм «Банківська справа», «Управління банківським бізнесом», «Фінансове посередництво», науково-педагогічні працівники кафедри банківської справи. Вебінар проходив у вигляді інтерактивного опитування та викликав зацікавленість у здобувачів.

Щиро дякуємо пані Ользі за цікавий вебінар та сподіваємося на подальшу співпрацю!

остання редакція 04.10.2022