Оголошеннявсі

Науково-практичний семінар «Аналіз впливу МСФЗ 16 «Оренда» на фінансову звітність торговельних та аграрних підприємств»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту Державного торговельно-економічного університету 04 жовтня 2022 року провела науково-практичний семінар на тему: «Аналіз впливу МСФЗ 16 «Оренда» на фінансову звітність торговельних та аграрних підприємств». Спікер: Сергій Рогозний, аудитор, консультант з МСФЗ, директор ТОВ МІК «СТАРТ», член Ради та Керівник комітету ФПБАУ з фінансів та бюджету.

В ході проведення наукового семінару було розглянуто важливі питання фінансового аналізу, а саме: як зміниться Баланс (Звіт про фінансовий стан), Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід), Звіт про рух грошових коштів, і як це вплине на показники ліквідності торговельних та аграрних підприємств.

Щиро вдячні пану Сергію за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 05.10.2022