Гостьова лекція-вебінар «Готельний бізнес під час війни»

У рамках проведення Career Week 4 жовтня 2022 року в Державному торговельно-економічному університеті було організовано відкритий вебінар «Готельний бізнес під час війни».

Спікером на зустрічі виступила Ірина Магалецька, керівниця Навчального центру міжнародної готельної мережі Reikartz Hotel Management.

Під час вебінару було розглянуто актуальні питання розвитку мережевих готелів в Україні та за кордоном, представлено адаптивні вектори їх функціонування в умовах військового стану, визначено необхідні soft та hard skills фахівця у готельному бізнесі.

Визначені питання викликали жваву дискусію та інтерес у понад 120 учасників заходу – здобувачів ступеня вищої освіти.

Висловлюємо вдячність пані Ірині за змістовну зустріч та плідну співпрацю!

остання редакція 05.10.2022