Перетягування канату – це не про силу, а про витривалість!

Свій внесок у розвиток формування здорового покоління традиційно відіграє Спартакіаду серед збірних команд факультетів здобувачів вищої освіти. Після Благодійного забігу «SUTE RUN» естафетну паличку було передано атлетам з перетягування канату, які цього року визначали переможців у трьох категоріях: «дівчата» з загальною вагою усіх членів команди до 500 кг, «хлопці» з загальною вагою – до 680 кг, «мікс» з загальною вагою – до 590 кг. Змагання відбувалися по круговій системі, тому збірні кожного факультету мали можливість спробувати свої сили зі всіма командами, що брали участь у змаганнях.

Емоційність і піднесення, які дає нам спорт, - це той скарб, який кожен спортсмен примножує в собі після змагань. З перших хвилин турніру вирувала завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Було багато захоплюючих і яскравих моментів під час пулів: прикрі поразки та заповітні перемоги! Спортсмени в ДТЕУ так і живуть – набираються досвіду, вчаться на своїх помилках, радіють кожній перемозі і вірять, що найважливіша Перемога – ще попереду!

У змаганнях серед дівчат призові місця вибороли:

• ІІ місце – ФЕМП;
  • ІIІ місце – ФМТП.

У змаганнях серед хлопців призові місця вибороли:

• ІІ місце – ФМТП;
  • ІIІ місце – ФЕМП.

У змаганнях серед змішаних команд призові місця вибороли:

• ІІ місце – ФЕМП;
  • ІIІ місце – ФМТП.

Головною нагородою, яку отримали всі учасники та глядачі, стала можливість відчути радість руху та перевірити себе «на міцність». Для вдосконалення спортивної техніки та майстерності з перетягування канату запрошуємо усіх бажаючих до збірної команди університету «ATLANTS» - команди чемпіонів!

01.10.2022
остання редакція 05.10.2022