Гостьова лекція-вебінар «Вартість бізнесу: для чого та як оцінити?»

У рамках проведення Career Week 7 жовтня 2022 року в Державному торговельно-економічному університеті було організовано відкритий тематичний вебінар «Вартість бізнесу: для чого та як оцінити?»

Спікери вебінаруАндрій Кулик, помічник менеджера, та Анна Біляк, бренд- спеціаліст міжнародної компанії «Делойт Україна».

Під час вебінару учасники розглянули питання щодо цілей оцінки бізнесу, факторів, які впливають на його вартість, методики оцінювання вартості компаній. Учасники вебінару мали змогу розглянути практичний кейс, поставити запитання та отримати коментар експерта.

Вебінар видався інформаційно насиченим і корисним для усіх, хто прагне розібратись у проблематиці оцінки бізнесу та управлінні його вартістю.

Майже чотириста здобувачів вищої освіти дізналися про те, як можна розпочати кар’єру в компанії «Делойт Україна», про можливості професійного розвитку.

Визначені питання викликали інтерес учасників заходу та жваву дискусію.

Висловлюємо вдячність Андрію та Ганні за змістовну зустріч, сподіваємося і в подальшому на плідну співпрацю зі спікерами та компанією «Делойт Україна».

остання редакція 07.10.2022