Відкрита лекція «Тренди розвитку туристичного бізнесу»

В рамках декади, присвяченій відзначенню Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні, 29 вересня 2022 р. на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Державного торговельно-економічного університету на платформі Zoom відбулася лекція співзасновниці та голови Ради директорів національного туристичного оператора «Тревел профешенл груп» (TPG) Олени Бойко на тему «Тренди розвитку туристичного бізнесу».

Туристичний оператор «Тревел профешенл груп» (TPG) є давнім діловим активним партнером ДТЕУ. І в ці дні особливої уваги світової громадськості до туризму як інструменту миру, дипломатії, сталого розвитку суспільства пані Олена Бойко присвятила зустріч зі здобувачами вищої освіти й викладачами ФРГТБ.

Лектор розповіла про історію створення та розвиток національних туроператорів в Україні, визначила основні вимоги до компетентностей фахівців у сфері туризму, поділилася досвідом антикризового управління туристичним оператором у період воєнного стану в Україні.

Кафедра туризму і рекреації ДТЕУ висловлює пані Олені щиру вдячність за цікаву зустріч, яка без сумніву сприятиме професійному зростанню здобувачів вищої освіти, підтвердила незмінність намірів до подальшої співпраці.

Миру, перемоги Україні, натхнення і сил у відновленні та розбудові туризму в Україні!

остання редакція 11.10.2022