Інавгурація студентів у наших друзів – Краківського економічного університету

Протягом багатьох років заклади вищої освіти Польщі зберігають свої традиції і кожен навчальний рік розпочинається з урочистої церемонії інавгурації новоприбулих студентів за участю представників державних та місцевих органів влади, дипломатичного корпусу, польських та іноземних закладів вищої освіти.

Цьогоріч, на церемонію інавгурації та початку 98-го навчального року до Краківського економічного університету (КЕУ) завітав Президент Республіки Польщі Анджей Дуда, який відзначив високий професіоналізм академічної спільноти Університету, стрімкий розвиток та підвищення позицій КЕУ у загальнопольських і світових рейтингах. В своїй промові А. Дуда також відмітив внесок впродовж війни польських університетів у допомогу біженцям з України.

В церемонії також взяли участь представники університетів Сербії, Італії, В’єтнаму та України.

Краківський економічний університет є надійним та важливим партнером Державного торговельно-економічного університету. Від імені ректора ДТЕУ Анатолія Мазаракі колектив Краківського економічного університету привітала Юлія Гончарова, декан факультету міжнародної торгівлі та права, яка відзначила важливість існуючої співпраці та подякувала за підтримку у нелегкий для України час.

остання редакція 11.10.2022